Geplaatst op

TrendsExpo

Op 16 en 17 november 2017 vond de eerste editie van TrendsExpo in de IJsselhallen in Zwolle plaats. Een beurs van en voor ondernemers, hun relaties en klanten. “Voor iedereen die geïnteresseerd is in de laatste ontwikkelingen en trends rondom ondernemen en ondernemerschap”. En ondernemend zijn wij! Daarom stonden wij op 17 november met een stand namens Rotaract op deze beurs. Wat een mooi initiatief! Met onze champagnes en pas afgedrukte nieuwe flyers uitgestald stonden we trots onze club te promoten. In een relaxte setting met culinaire versnaperingen, dit stellen wij overigens zeer op prijs, voerden we gesprekken met potentiële leden, verschillende representanten van goede doelen en afnemers van onze champagne. Ook ontzettend leuk om het contact op te zoeken met het bedrijfsleven op deze manier en daarnaast meer bekendheid te generen voor onze club. Volgend jaar zijn we er graag weer bij!